Aktualności

Gdzie kupić koszulkę Legii Warszawa – lista sklepów

Legia Warszawa jako polski klub ekstraklasy, posiada licznych fanów w Polsce i poza granicami państwa. Co więcej, jest to jeden z najbardziej zasłużonych polskich klubów piłkarskich, który niejednokrotnie został uhonorowany na arenie międzynarodowej. Siedziba klubu znajduje się w Warszawie i to właśnie tam znajdziemy liczne sklepy z gadżetami dla fanów. Wśród nich największą popularnością cieszą się koszulki Legii Warszawa, choć oferty obejmują również bluzy, szaliki, kurtki, spodnie oraz liczne dodatki dla kobiet, mężczyzn i najmłodszych fanów. Oficjalny sklep kibica prowadzi również autoryzowaną sprzedaż biletów na mecze klubu.

Gdzie kupić koszulkę Legii Warszawa?

Wszystkie gadżety i odzież promująca działalność klubu piłkarskiego Legia Warszawa znajdują się w ofercie Oficjalnego Sklepu Kibica Legii Warszawa Ł3, mieszczącym się na ulicy Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Sklep kibica posiada również witrynę, wzbogaconą o sklep internetowy FanStore Legia Warszawa, gdzie również można zamówić wybrane produkty. Oryginalne towary z FanStore Legia Warszawa znajdziemy pod adresem sklep.legia.com.

Decydując się na dokonanie zakupu w oficjalnym sklepie stacjonarnym lub internetowym zyskujemy pewność, że otrzymamy wyroby najwyższej jakości. Mogą one znacznie różnić się od oferowanych na różnego rodzaju portalach społecznościowych i sprzedażowych produktów nieautentycznych. Zakup towarów w autoryzowanych sklepach Legii Warszawa zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo i możliwość uzyskania oryginalnych artykułów dla kibiców.

Co więcej, w sieci znajduje się znacznie więcej sklepów, które są godne zaufania. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które mieszkają poza Warszawą lub chcą zamówić wysokojakościowe produkty z dostawą do domu. Oprócz FanStore Legia Warszawa, w pełni bezpieczne zakupy można zrobić na stronach takich, jak:

  • R-GOL.com
    www.r-gol.comTutaj również znajdziemy autoryzowane i zatwierdzone produkty dla fanów Legii Warszawa. Sklepy stacjonarne znajdują się w Warszawie, Gdańsku, Olsztynie i Ostródzie. Co więcej, robiąc zakupy powyżej 99 złotych można liczyć na darmową dostawę w ciągu 24 godzin. Natomiast za zakupy można wygodnie zapłacić kartą, przelewem lub przy odbiorze przesyłki.
  • Empik
    www.empik.comPodobnie jak powyższe sklepy, również na stronie Empiku znajdziemy oryginalne koszulki i inne gadżety dla fanów Legii Warszawa. Liczne salony znajdujące się w niemalże całej Polsce, umożliwiają darmowy odbiór osobisty. Przesyłkę możemy odebrać bez dodatkowych kosztów także w punkcie odbioru Orlen lub tanio za pośrednictwem InPost.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *