Cristiano Ronaldo na treningu Legii
Aktualności

Cristiano Ronaldo odwiedził graczy Legii na treningu w Portugalii

Przebywająca na obozie treningowym w Portugalii, drużyna Legii Warszawa przygotowuje się do rundy wiosennej polskiej Ekstraklasy, gdzie ma zamiar powalczyć o kolejne mistrzostwo kraju. Piłkarze warszawskiej ekipy znajdują się w bardzo dobrym humorze, pozwalając sobie na całkiem ciekawe żarty. Jeden z nich dotyczył tego, iż piłkarzy na treningu odwiedził sam Cristiano Ronaldo. 

Oczywiście informacja o pojawieniu się Cristiano na treningu legii to żart, a w postać „Cristiano Ronaldo” wcielił się Marko Vesović, zakładając na twarz maskę przypominającą jednego z najbardziej znanych piłkarzy na świecie. To wydarzenie sprawiło, że cała drużyna poprawiła swoje samopoczucie. Z pewnością każdy gracz Legii marzyłby o takim spotkaniu na boisku. Pozytywnie zareagował nawet prezes mistrzów Polski – Dariusz Mioduski, który powitał „Cristiano”, namawiając go do pokazania symbolicznej „elki” na palcach. Atmosfera na treningu od razu zrobiła się lepsza, piłkarze chętniej trenowali i ćwiczyli kolejne zagrania, aby szlifować swoją formę na ligowe mecze, które ich czekają już w lutym. Kierownictwo zespołu podkreśla, że zawodnicy znajdują się w dobrej formie fizycznej. 

Prawdziwy Portugalczyk obecnie przebywa we Włoszech, gdzie wraz ze swoją drużyną – Juventusem walczy o następne mistrzostwo Włoch. Juventus jest na dobrej drodze do obrony ligowego trofeum. Z kolei Legia Warszawa zajmuje w tabeli polskiej ligi drugą pozycję. Trener Ricardo Sa Pinto ma jednak bardzo ambitne cele i chce wywalczyć wraz z drużyną tytuł mistrzowski. Jest to jak najbardziej realne, ponieważ Legia traci tylko 3 punkty do Lechii Gdańsk i jest na dobrej drodze, aby osiągnąć zamierzony cel. Aktualnie na swoim koncie gracze Legii mają 39 punktów. 

Ricardo Sa Pinto postanowił wykorzystać zimową przerwę na treningi w swoim rodzinnym kraju – Portugalii. Zawodnicy Legii wyjechali na dwa wymagające obozy treningowe, po drodze mierząc się z portugalskimi ekipami, aby sprawdzić swoją aktualną formą i sprawdzić, nad jakimi aspektami należy jeszcze popracować, aby dojść do optymalnej dyspozycji. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *